Zwrot VAT materiały budowlane cennik

Cennik wniosków VZM-1 o zwrot VAT za materiały Budowlane. Cena rozliczenia wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane jest różna w zależności czy mamy do czynienia z budową czy remontem.

VZM-1 zwrot VAT Częste pytania VZM-1 cennik

Zwrot VAT budowlane cennik

Zyskaj spokój i bezpieczeństwo zlecając nam pracę nad sporządzeniem całości dokumentacji. Twoim jedynym zadaniem będzie podpisanie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane i dostarczenie do biura podawczego w Urzędzie Skarbowym.

:: CENNIK ::

1. BUDOWA

2. REMONT

3. Ważne Informacje

 

Cennik Zwrot VAT BUDOWA

zwrot vat budowaCena za kompleksowe sporządzenie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane: 100zł +5% wartości zwrotu.

Oznacza to, że jeśli np. kwota zwrotu z urzędu skarbowego wyniesie 5000 to zapłacisz 100zł + 5%x5000 = 350zł niezależnie od ilości dostarczonych faktur.

Cena jednak nie może być niższa niż trzysta zł. Płatność przy odbiorze dokumentów.

Drobne faktury, z których wartość zwrotu jest mniejsza lub równa 7zł nie będą brane pod uwagę przy sporządzaniu rozliczenia.

Przygotowany zestaw jest przyjazny urzędnikowi co wpływa na sprawność jego działania i szybkość zwrotu gotówki.

W przypadku gdy składasz kolejny wniosek a pierwszy nie był sporządzany przez nasze biuro lub jeśli nie posiadasz faktur związanych ze wzniesieniem stanu surowego i dokonujesz tylko tzw. "wykończeniówki" zastrzegamy sobie prawo do możliwości zastosowania ceny jak za remont.

Cennik zwrot VAT

Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie: 516-019-850

lub napisz: biuro@biurorachunkowe-calculonis.pl

 

Cennik Zwrot VAT REMONT

- Ten sam cennik dotyczy wykańczania ze stanu deweloperskiego.

Zwrot VAT remontCena za rozliczenie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane wynosi:

100zł + 2zł za każdą fakturę.*

*dokument z listą towarów nie przekraczającą 10 pozycji. Za każdą rozpoczętą kolejną dziesiątkę pobierane jest kolejne 2zł.

Oznacza to, iż jeśli przyniosłeś fakturę na której jest np. 17 pozycji zakupowych to za taką fakturę zostanie pobrana opłata w wysokości 2x2zł. Korekta liczona jest jako 2zł niezależnie od ilości pozycji.

Płatność przy odbiorze dokumentów.

 

3. Ważne Informacje

 

Dokumenty możesz dostarczyć:

 - osobiście do siedziby biura (oryginały + kopie faktur)

 - przesyłką pocztową (oryginały + kopie faktur)

- skany na e-mail (do 30sztuk - wymagana wpłata zaliczki 100zł)

Zanim dostarczysz dokumenty koniecznie przeczytaj poniższe:

Pracujemy na kopiach faktur, dlatego wykonaj kserokopię faktur VAT dokumentujących nabycie materiałów budowlanych.

Oryginały przynieś do wglądu.

Ważne by faktury były wystawione na Ciebie lub na małżonka a nie na np. "pana Kazika", który remontował łazienkę.VAT budowlany cennik

Na spotkanie zabierz kopię pozwolenia na budowę lub w przypadku kiedy roboty budowlane nie wymagały pozwolenia na budowę - tytuł prawny do lokalu - np. akt notarialny, umowę użyczenia, umowę najmu itp.

 

Zabierz koniecznie - numer NIP lub PESEL (również małżonka), adres zamieszkania o którym wie Urząd Skarbowy (wraz z numerem kodu pocztowego oraz nazwą Gminy) oraz nr rachunku bankowego na który zostanie wypłacony zwrot.

 

Dowiedz się więcej o wnioskach VZM-1

przeczytaj podstawowe informacje odnośnie zwrot VAT budowlanego

W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi wymagane jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie. Można zaproponować termin przesyłając maila lub zapowiedzieć się telefonicznie.

Daje to nam pewność, że zostaniesz fachowo i natychmiastowo obsłużony oraz poinstruowany.

            W celu umówienia się na konkretny termin dostarczenia dokumentów lub w razie pytań dzwoń: 516-019-850.

lub napisz na adres: biuro@biurorachunkowe-calculonis.pl

cennik wniosków VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane                      = BIURO RACHUNKOWE POZNAŃ =

Opłata za zwrot VAT materiały budowlane                                                                                                                                          VZM cennik                                                                                                                                          Zwrot VAT za materiały budowlane cennik                                                                                                                                          Opłaty za wniosek VZM o zwrot VAT                                                                                                                                        Cennik sporządzenia wniosków VZM                                                                                                                                          Zwrot VAT za materiały budowlane opłaty                                                                                                                                      VZM cena                                                                                                                                          Opłaty zwrot VAT za materiały budowlane                                                                                                                                          Opłaty VZM                                                                                                                                          cennik wniosków VZM                                                                                                                                          VZM opłata                                                                                                                                         

.