Zwrot VAT za materiały budowlane

Biuro Zwrotu VAT budowlanego Poznań - sporządzanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane. Zyskaj spokój, bezpieczeństwo i pewność rzetelnie wykonanej pracy zlecając nam rozliczenie wniosku VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane

VZM-1 zwrot VAT Częste pytania VZM-1 cennik

Zwrot VAT budowlanego

 

Zwrot VAT budowlanego

Budowałeś lub remontowałeś dom? A może remontowałeś mieszkanie?

Rozlicz zwrot VAT budowlanego! Skorzystaj z Ulgi Budowlanej i odzyskaj VAT za Materiały budowlane, które wykorzystałeś do budowy domu lub remontu mieszkania.

 

Zwrot VAT materiały budowlane 2015

zwrot VAT za materiały budowlane 2015Materiały budowlane kwalifikujące się do zwrotu VAT w 2015 to te materiały budowlane, na które wzrósł podatek VAT z 7% na 22% z dniem 30-04-2004 (od 01-01-2011 na 23% VAT). Zwrot VAT materiały budowlane Poznań

W 2015 roku nadal możemy rozliczać zwrot VAT za materiały budowlane.

Niektórzy skorzystają nadal ze starych zasad rozliczania zwrotu VAT za materiały budowlane w 2015 roku, inni będą obligowani rozliczać zwrot VAT za materiały budowlane na nowych zasadach.

         Stare zasady zwrotu VAT od materiałów budowlanych stare w 2015

Pomimo iż weszła w życie nowa ustawa regulująca zasady zwrotu podatku VAT za materiały budowlane niektórzy podatnicy wciąż skorzystać mogą z zasad rozliczania obowiązujących przed rokiem 2015.  Zobacz kto w 2015 roku w dalszym ciągu może dokonać rozliczenia zwrotu VAT od materiałów budowlanych na starych zasadach klikając w nagłówek.

         Nowe zasady zwrotu VAT od materiałów budowlanych stare w 2015

Kliknij w nagłówek i dowiedz się kto w 2015 roku jest obligowany do stosowania się do nowych zasad rozliczania zwrotu VAT od materiałów budowlanych.

 

zwrot vat budowlane biuro rachunkowe 2015Możesz spróbować sam przebrnąć przez cały zakres prac związanych ze zwrotem VAT i mieć nadzieje, że nie będziesz musiał biegać po urzędach, tłumaczyć się i korygować cały wniosek (termin zwrotu liczy się wtedy od początku) lub nawet w niektórych przypadkach być posądzony o wyłudzanie pieniędzy ze Skarbu Państwa za co ustawa przewiduje nawet karę więzienia

 

lub

możesz zyskać spokój, bezpieczeństwo, pewność zwrot VAT materiały budowlane 2015rzetelnie wykonanej pracy i cenny czas powierzając nam pracę nad sporządzeniem wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane.

Kompleksowa obsługa spowoduje, iż prócz tego, że poczujesz się bezpiecznie, komfortowo i pewnie, to także sprawi że  wizyta w U.S. celem zostawienia kompletu dokumentów będzie dla Ciebie przyjemną częścią dnia - w końcu Twoje pieniądze już są w drodze!

 

Budowa zwrot VAT Poznań

ZWROT VAT BUDOWLANEGO      ::BIURO RACHUNKOWE POZNAŃ GRUNWALD::